ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

تقریباً 2 سال است که فروشگاه فایلهای مدیریتی آغاز به کار کرده است. این فروشگاه که بخشی از سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت می باشد، به ارائه فایلهای مدیریتی می پردازد. منظور از فایلهای مدیریتی، فایلهایی است که برای مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط و یا دانشجویان رشته های MBA و مدیریت و بازاریابی و . کاربرد دارد.

مدتی می شود که به منظور کمک به کاربران در ارائه ها (پرزنتیشن ها) به آماده سازی فایلهای پاورپوینت کاربردی و مفید برای مدیران پرداخته ایم، شما می توانید به منظور دانلود پاورپوینت ها به www.myindustry.ir/doc مراجعه فرمایید.

فروشگاه فایلهای مدیریتی، با بررسی تمام فایلهای موجود بر روی سایت، صحت اطلاعات موجود در فایلها را تایید می نماید و کاربران می توانند از این بابت به لحاظ دریافت اطلاعات صحیح و کاربردی اطمینان حاصل نمایند.

پاورپوینت دانلود


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فایلهای ,پاورپوینت ,مدیران ,منظور ,فروشگاه ,دانلود پاورپوینت ,برای مدیران ,فایلهای مدیریتی، ,فایلهای مدیریتی ,فروشگاه فایلهای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هواکش مرکزنت گروه نرم افزاری سافت دکور مفدان_مجموعه کامل ریاضی اول تا دوازدهم فلای دانلود،پروازی به سوی آینده اشنایی با قوانین بین المللی با پویا منصفی وکیل ایرانی در امریکای لاتین هزار و نهصد و هشتاد و هشت مهندسی عمران John